Series
Ratings
15
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0