Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0