Titles you rated
WonderRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0