Movies
Ratings
413
The Battleship IslandRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 0.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0