Series
Ratings
101
Mrs. CopRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 1.5