Movies
Ratings
278
GladiatorRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
The CallRated ★ 1.0
21Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 0.5