Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0