Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0