Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5