Titles you rated
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 0.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0- MonsterRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0