Series
Ratings
166
Nine PuzzleRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.5- Perfect LoveRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
FireworksRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0