Movies
Ratings
114
Loser's AdventureRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.5- Hello DayoungRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Hot Shots!Rated ★ 2.5