Movies
Ratings
107
Love, RosieRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Fifty Shades FreedRated ★ 5.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5