Series
Ratings
22
School 2017Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0