Movies
Ratings
53
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0