Titles you rated
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5