Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
SubservienceRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5