Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
BetRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 2.5