Movies
Ratings
151
The MatchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 0.5
I, RobotRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0