Series
Ratings
32
MindhunterRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.0