Movies
Ratings
118
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5