Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0