Movies
Ratings
106
HerRated ★ 3.5
I'm Your ManRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0