Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Ensemble Stars!Rated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
SarazanmaiRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5