Series
Ratings
60
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Love and RedemptionRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Legend of Fu YaoRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Battle Through the HeavenRated ★ 4.0
The Princess WeiyoungRated ★ 2.5
The Romance of Hua RongRated ★ 3.0
Legend of Yun XiRated ★ 2.5
Good Bye My PrincessRated ★ 4.0
Bloody RomanceRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
Handsome SiblingsRated ★ 2.5
The LegendsRated ★ 2.5
Princess SilverRated ★ 2.0
The Rise of PhoenixesRated ★ 3.5- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 0.5