Movies
Ratings
416
The FalloutRated ★ 4.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 2.5
Bombshell: The Hedy Lamarr StoryRated ★ 3.0- 찰리 채플린 걸작선 1Rated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 1.5