Titles you rated
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
Dance Dance DanseurRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0- HyperventilationRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 5.0- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Pawn StarsRated ★ 5.0
A Condition Called LoveRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Flower and AsuraRated ★ 2.5