Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5