Titles you rated
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 3.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 3.0
GoneRated ★ 4.5
Cradle 2 the GraveRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 2.5
My New PartnerRated ★ 1.5
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
Romeo Must DieRated ★ 3.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Ernest Goes to CampRated ★ 4.0- The AggressivesRated ★ 1.5
Beethoven's 2ndRated ★ 2.5
George of the JungleRated ★ 2.0
Faces in the CrowdRated ★ 3.5
Out LiveRated ★ 1.5
Jackass 3.5Rated ★ 2.5