Titles you rated
The Good LiarRated ★ 3.5
The Wandering ChefRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Boston StranglerRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 1.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- Highway FamilyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Land of BadRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.0
DamselRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5