Titles you rated
BargainRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5