Movies
Ratings
62
The ProposalRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
EpicRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
ShelterRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0