Movies
Ratings
142
The PriestsRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
WantedRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0