Movies
Ratings
372
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
MudRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The InsiderRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5