Movies
Ratings
79
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Quiet DreamRated ★ 3.5