Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
The Green InfernoRated ★ 1.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0