Movies
Ratings
689
BlindnessRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0