Movies
Ratings
143
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0