Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5