Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
AnomalisaRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5