Series
Ratings
20
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Lab RatsRated ★ 3.0
Lab Rats Season 3Rated ★ 3.0
Lab RatsRated ★ 3.0
Lab RatsRated ★ 3.0
Kickin' It Season 4Rated ★ 3.0
Kickin' It Season 3Rated ★ 3.0
Kickin' It Season 2Rated ★ 3.0
Kickin' It Season 1Rated ★ 3.0
Hannah Montana Season 4Rated ★ 3.5
Hannah Montana Season 3Rated ★ 3.5
Hannah Montana Season 2Rated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 3.5
VictoriousRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0