Movies
Ratings
80
A Company ManRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0