Movies
Ratings
227
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 2.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 3.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 4.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 2.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 3.0
Cold MountainRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0