Series
Ratings
72
Village Survival, the EightRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5