Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0- 원피스 18기Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5