Movies
Ratings
95
The TerminalRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0