Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Black BookRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
2012: Ice AgeRated ★ 4.0
The Spy Next DoorRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0