Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
UsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5