Movies
Ratings
44
Sing StreetRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0