Series
Ratings
34
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 5.0
Shotgun MarriageRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0- TransparentRated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0